12
09.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Nie mędrkuj bo w połowie chciałbyś mieć taką wiedzę. ..
Bonzo (2020.08.10)
Jak siegam pamiecia, to Olimpia nigdy nie grala w pierwszej lidze. Za lazarka wywalczyli awans do Ii ligi w barazach z Ppgon Sieldlce i Wigry Suwalki. Pozniej byl spadek.
mmmm (2020.08.11)

info

0  
  0