A moim zdaniem... (od najstarszych)
Nie mędrkuj bo w połowie chciałbyś mieć taką wiedzę. ..
Jak siegam pamiecia, to Olimpia nigdy nie grala w pierwszej lidze. Za lazarka wywalczyli awans do Ii ligi w barazach z Ppgon Sieldlce i Wigry Suwalki. Pozniej byl spadek.