UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak siegam pamiecia, to Olimpia nigdy nie grala w pierwszej lidze. Za lazarka wywalczyli awans do Ii ligi w barazach z Ppgon Sieldlce i Wigry Suwalki. Pozniej byl spadek.
mmmm
Jak siegam pamiecia, to Olimpia nigdy nie grala w pierwszej lidze. Za lazarka wywalczyli awans do Ii ligi w barazach z Ppgon Sieldlce i Wigry Suwalki. Pozniej byl spadek.
mmmm