UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak siegam pamiecia, to Olimpia nigdy nie grala w pierwszej lidze. Za lazarka wywalczyli awans do Ii ligi w barazach z Ppgon Sieldlce i Wigry Suwalki. Pozniej byl spadek.

mmmm

Anuluj