A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciężko było redakcji pojechać i zrobić porządne zdjęcia?
@zającpoziomka - Jak zwykle jakiś frajer musiał z polityką wyskoczyc. .. Niech zrobią rudego donalda. ..
@zającpoziomka - A Ty masz już tak do końca zryty czosnek, ze nawet tutaj w komentarz musisz politykę mieszać. .. ? Ogarnij się człowieku
Bilet kosztuje 7zł, spotkałem pana Tomka 12.8.2020 około godziny 9.40 Pozdrawiam
250tys zl. buy, sell for 120k euro