25
31.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan z dokumentu złoto baltyku. Pozdrawiam
(2020.07.31)

info

8  
  0
Gratulacje. Życzę cierpliwości przy następnych projektach. Kręcąc muchy wędkarskie pozdrawiam.
sceptyk (2020.07.31)

info

7  
  1
Kupie to cacko, na ile jest wyceniony i czy jest ubezpieczony, mowie powaznie, bo napewno juz sa cwaniacy, ktorzy planuja go "zwędzić"
Amber Gold (2020.07.31)

info

3  
  2
Brawo tak trzymac!!!
(2020.07.31)

info

4  
  0
Dziękuję Tomek. .. .
Max63 (2020.07.31)

info

3  
  0
nareszcie pozytyw powodzenia dla pana Tomka
(2020.07.31)

info

4  
  0
brawo, gratuluję :)
jaa258963 (2020.07.31)

info

4  
  0
I co z tego, że taki piękny ? Pewnie też wyląduje w Niemczech ?? Razem z zapowiedzianym Mercedesem.
No ..cóż . (2020.07.31)
@No ..cóż . - I to jest akurat nie Twoja sprawa
(2020.07.31)
Piękny statek. Cieszę się ze sa na swiecie tak zdolni ludzi. Ludzie z pasja.
(2020.08.01)

info

2  
  0