A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pan z dokumentu złoto baltyku. Pozdrawiam
Gratulacje. Życzę cierpliwości przy następnych projektach. Kręcąc muchy wędkarskie pozdrawiam.
Kupie to cacko, na ile jest wyceniony i czy jest ubezpieczony, mowie powaznie, bo napewno juz sa cwaniacy, ktorzy planuja go "zwędzić"
Brawo tak trzymac!!!
Dziękuję Tomek. .. .
nareszcie pozytyw powodzenia dla pana Tomka
brawo, gratuluję :)
I co z tego, że taki piękny ? Pewnie też wyląduje w Niemczech ?? Razem z zapowiedzianym Mercedesem.
@No ..cóż . - I to jest akurat nie Twoja sprawa
Piękny statek. Cieszę się ze sa na swiecie tak zdolni ludzi. Ludzie z pasja.