UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zającpoziomka - Jak zwykle jakiś frajer musiał z polityką wyskoczyc. .. Niech zrobią rudego donalda. ..
@zającpoziomka - Jak zwykle jakiś frajer musiał z polityką wyskoczyc. .. Niech zrobią rudego donalda. ..