UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co z tego, że taki piękny ? Pewnie też wyląduje w Niemczech ?? Razem z zapowiedzianym Mercedesem.
No ..cóż .
I co z tego, że taki piękny ? Pewnie też wyląduje w Niemczech ?? Razem z zapowiedzianym Mercedesem.
No ..cóż .