UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaaaaaaaaaaaaaa - A czego tu uregulować? Pielgrzymka jest pewną formą pokuty ludzi wierzących a nie ich odwagi.
@jaaaaaaaaaaaaaa - A czego tu uregulować? Pielgrzymka jest pewną formą pokuty ludzi wierzących a nie ich odwagi.