UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rb - To prawda, jeszcze po 2000 roku jeździło się tam na szkolne biwaki, pływało, było bezpiecznie, nawet na 2 stronę.
@rb - To prawda, jeszcze po 2000 roku jeździło się tam na szkolne biwaki, pływało, było bezpiecznie, nawet na 2 stronę.