A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ulica Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej jest w tekscie napisane
@Też ważne wydarzenie. - Nic nie oddała świadomie tylko po prostu tu mieszkali Niemcy w większości. .. .
Przecież jego partie PZPR SDRP, SLD utrwalały i po cześci utrwalają wystarczy posłuchac Czarzastego. Wstyd że akurat ci panowie zapraszają do składania kwiatów pomordowanym przez komunizm.
Gdyby Redakcja dowiedziała się z IPNu kto z imienia i nazwiska z funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa, Milicji Obywatelskiej oraz jacy prokuratorzy i sędziowie uczestniczyli w tych śledztwach, torturowaniu podejrzanych oraz Ich skazywaniu, to informacja byłaby wówczas pełna. Rodziny tych oprawców na pewno żyją, zobaczylibyśmy kim teraz są i mieli byśmy pełen obraz. Należy mówić jasno i dobitnie, kto był Katem a kto Ofiarom.