UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby Redakcja dowiedziała się z IPNu kto z imienia i nazwiska z funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa, Milicji Obywatelskiej oraz jacy prokuratorzy i sędziowie uczestniczyli w tych śledztwach, torturowaniu podejrzanych oraz Ich skazywaniu, to informacja byłaby wówczas pełna. Rodziny tych oprawców na pewno żyją, zobaczylibyśmy kim teraz są i mieli byśmy pełen obraz. Należy mówić jasno i dobitnie, kto był Katem a kto Ofiarom.
PL