UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POLICJIO, a co z motocyklistami na Modrzewinie?! Co to jest te 100 km/h przy tym jak motocykliści tam jeżdżą. Uważam, ze 170,to tam norma


Anuluj