UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POLICJIO, a co z motocyklistami na Modrzewinie?! Co to jest te 100 km/h przy tym jak motocykliści tam jeżdżą. Uważam, ze 170,to tam norma
POLICJIO, a co z motocyklistami na Modrzewinie?! Co to jest te 100 km/h przy tym jak motocykliści tam jeżdżą. Uważam, ze 170,to tam norma