UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grajcie dalej i się nie przejmujcie :) Jesteście Dumą Elbląga. Nie przejmujcie świętymi narzekjacymi gburami. Domyślam się że te komentarze piszą zawistni pseudo "artyści "którzy żebrzą o kasę; )
Melomen
Grajcie dalej i się nie przejmujcie :) Jesteście Dumą Elbląga. Nie przejmujcie świętymi narzekjacymi gburami. Domyślam się że te komentarze piszą zawistni pseudo "artyści "którzy żebrzą o kasę; )
Melomen