UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Grajcie dalej i się nie przejmujcie :) Jesteście Dumą Elbląga. Nie przejmujcie świętymi narzekjacymi gburami. Domyślam się że te komentarze piszą zawistni pseudo "artyści "którzy żebrzą o kasę; )

Melomen

Anuluj