A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faktem, jest ułaskawienia, osoby która jest wpisana do rejestru pedofilów.
Jak wygra Szambolan Trzaskowski z PO to będzie:
Urealnić to znaczy Urealnić !!!
* podwyższą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.
* zabiorą 500+ na dzieci,
* zabiorą 300+ dla uczniów,
* zabiorą 13stą emeryturę, …. .
Skłamali POstkomuniści raz skłamią i teraz.
@Wiarygodność - Powtarzasz się trollu.
Gigantyczne dotacje z warszawskiego ratusza dla fundacji założonej przez byłą TW. Jak tłumaczy to Trzaskowski?
Jolanta Lange jest prezesem fundacji Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego “Pro Humanum” zajmującej się m. in. “walką o prawa obywatelskie”. Według portalu niedziela. pl, w przeszłości nazywała się Gontarczyk i jako tajny współpracownik komunistycznego wywiadu TW “Panna” inwigilowała m. in. Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Jej fundacja otrzymuje gigantyczne pieniądze z warszawskiego ratusza. Jak tłumaczy to prezydent Rafał Trzaskowski?
O tej bulwersującej sprawie jako pierwszy poinformował red. Artur Stelmasiak z tygodnika “Niedziela”, który już w sierpniu 2019 roku napisał, iż prezes jednej z warszawskich fundacji ma zmienione nazwisko.
– Do 2008 r. nazywała się Jolanta Gontarczyk TW Panna. Kobieta była jedną z ważniejszych agentek komunistycznej służby PRL, którą w latach 80-tych skierowano do inwigilacji twórcy Ruchu Światło Życie Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Obecna prezes stowarzyszenia Pro Humanum była więc płatnym i bardzo niebezpiecznym współpracownikiem reżimu komunistycznego, którą w latach 80.ścigał nawet kontrwywiad RFN
@Anonim 28 - Tacy wykształceni jak ty nie wiedzą nawet z kim Polska graniczy!!!
W sklepach, komunikacji pełno ludzi, a urzędy zamknięte. Przecież tam nigdy nie było nie wiem jakich tłumów. To jest CHORE
Zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali.
Miało nie starczyć funduszy na program 500+,
miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego.
Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski.
Miała też być łamana Konstytucja oraz niszczona demokracja i do tej pory nie podali który artykuł Konstytucji jest złamany.
Minęły 4 lata i co mamy?
Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.
Program 500+ działa i to sprawnie.
Ludzie w wieku ponad 75 lat mają większość lekarstw za darmo.
Uruchomiono w Szczecinie program odbudowy stoczni.
Odkupiono bank PKO SA.
Przedsiębiorcy płacą nie 19 a 15% a teraz do 9% podatku CIT.
Podniesiono płacę minimalną z 1750 zł do 2600 zł/brutto.
Podniesiono minimalną stawkę godzinową.
Podniesiono emerytury i zwiększono dodatek dla matek dzieci inwalidów,
jest odprawka 300 zł dla uczniów.
Jest 13stka dla emerytów.
Wprowadzono program Maluch+.
Polska jest niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ.
Prezydent Trump w Polsce ze świetnym przemówieniem.
Dlatego PO chce zlikwidować Instytut Pamięci Narodowej!
POstkomuna najpierw Żal za grzechy i POKUTA a następnie Rozgrzeszenie !!!
POstkomuna POkazać PROGRAM wyborczy a nie la la la bla bla bla !!!
Proszę wymienić co zrobiła dobrego POstkomuna dla Polaków od 2005 roku do dnia dzisiejszego?
O podwyższeniu wieku emerytalnego dla kobiet o 7 lat i dla mężczyzn o 2 lata, czyli do 67 roku wiem.
@Weź nie piernicz! - Chodzi mi o to że nie powinien mówić, że jest prezydentem wszystkich Polaków - bo nie jest!