UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali. Miało nie starczyć funduszy na program 500+, miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego. Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski. Miała też być łamana Konstytucja oraz niszczona demokracja i do tej pory nie podali który artykuł Konstytucji jest złamany. Minęły 4 lata i co mamy? Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Program 500+ działa i to sprawnie. Ludzie w wieku ponad 75 lat mają większość lekarstw za darmo. Uruchomiono w Szczecinie program odbudowy stoczni. Odkupiono bank PKO SA. Przedsiębiorcy płacą nie 19 a 15% a teraz do 9% podatku CIT. Podniesiono płacę minimalną z 1750 zł do 2600 zł/brutto. Podniesiono minimalną stawkę godzinową. Podniesiono emerytury i zwiększono dodatek dla matek dzieci inwalidów, jest odprawka 300 zł dla uczniów. Jest 13stka dla emerytów. Wprowadzono program Maluch+. Polska jest niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ. Prezydent Trump w Polsce ze świetnym przemówieniem.
Wyborca..