Wybrany wątek opinii
POstkomuna POkazać PROGRAM wyborczy a nie la la la bla bla bla !!!
Proszę wymienić co zrobiła dobrego POstkomuna dla Polaków od 2005 roku do dnia dzisiejszego?
O podwyższeniu wieku emerytalnego dla kobiet o 7 lat i dla mężczyzn o 2 lata, czyli do 67 roku wiem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Elżbieta... - Autostrady i drogi ekspresowe wybudowali
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jest - Ta, ze Euro 2012 nikt nie mogl nigdzie dojechac a Tusk mamil wszystkich ze bedzie wszystko oddane, takiego bur. .. .. u to nawet za komuny nie bylo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1