A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@EU.. - Najwięcej wyjechało takich, co pokończyli szkoły i nie potrafią pisać po polsku :)
@MD - We Wrocławiu pewnie krzyczał jak go traktowali paralizatorami, ale nikt z policji nie słyszał
zmylił mnie tytuł bo myślałem że będzie coś na temat tego co się działo w pięknym widoku w nocy bo podobno było na grubo.
taka zgarbiona w długich włosach? często ale to po 22 chodzi na Nowowiejskiej
@ciekawski - a co tam się działo w tej willi???
@ciekawski - co?
T to nie musi martwic sie o przyszłośc na na koszt podatników darmowe mieszkanie wikt, opierunek i leczenie
Wycinac no co za bzdet. wiecej patroli wysylac.
@EU.. - Grunt że analfabeci zostali
Nikt nic nie powie bo tam się bawili "sami swoi", bogacze którzy są kryci; )