44
06.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@EU.. - Najwięcej wyjechało takich, co pokończyli szkoły i nie potrafią pisać po polsku :)
_EB (2020.07.04)
@MD - We Wrocławiu pewnie krzyczał jak go traktowali paralizatorami, ale nikt z policji nie słyszał
ET (2020.07.04)
zmylił mnie tytuł bo myślałem że będzie coś na temat tego co się działo w pięknym widoku w nocy bo podobno było na grubo.
ciekawski (2020.07.05)
taka zgarbiona w długich włosach? często ale to po 22 chodzi na Nowowiejskiej
(2020.07.06)
@ciekawski - a co tam się działo w tej willi???
(2020.07.06)
@ciekawski - co?
(2020.07.06)
T to nie musi martwic sie o przyszłośc na na koszt podatników darmowe mieszkanie wikt, opierunek i leczenie
autoch (2020.07.06)

info

3  
  1
Wycinac no co za bzdet. wiecej patroli wysylac.
(2020.07.06)
@EU.. - Grunt że analfabeci zostali
QbeeQ (2020.07.06)
Nikt nic nie powie bo tam się bawili "sami swoi", bogacze którzy są kryci; )
(2020.07.06)