136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wolę mieszkać w zaściankowym Elblągu niż kolorowym syfie
(2020.06.23)

info

18  
  15
A co to ma do rzeczy, po co te prymitywne teksty. Głupota ludzka przekracza dopuszczalne parametry. Ten komentarz powinien natychmiast zniknąć, gdyż narusza prawo oraz pomawia osobę o możliwość popełnienia przestępstwa.
Wstyd za ten tekst. (2020.06.23)
Biedroń ma mój głos niech tylko zacznie chronić Elbląg przed ekipą Wróbla,
Gedsa (2020.06.23)

info

15  
  6
obecnie nowoczesność określa się poprzez akceptację wszystkich chorych pomysłów co nielicznych. Całe szczęście większość decyduje na razie więc Elbląg jeszcze bezpieczny chyba zaściankowy no i dobrze
(2020.06.23)

info

10  
  4
Gedsa możesz mu nawet oddać inne części ciała twój wybór ale zróbcie to po cichu w zaciszu swojego domu nikogo normalnego to nie obchodzi co mu tam dajesz
(2020.06.23)
teczowa zaraza tyle w temacie
(2020.06.23)

info

10  
  17
Fotka nr. 34 = Na co namawia to dziecko stary zbok ?
Paszoł won z Elbląga (2020.06.23)
Drodzy elblążanie ! Krytykujecie często wszystko i wszystkich. Dzisiaj Pana Biedronia który z pielgrzymką nawiedził nasz Elbing. .. Popatrzcie na siebie. .. kopulujecie i rozmnażacie się gorzej jak zwierzęta, bez badań prenatalnych, a nawet testu na czynniki zespołu Downa, przez co nie potrzebnie rodzą się dzieci okaleczone genetycznie, jako trauma dla rodziców, a zwłaszcza matek, bo ojcowie najczęściej odchodzą. .. a kościół to aprobuje. .. Róbcie te badania, aby wasze dzieci i wnuki nie wypisywały takich głupot jak wy ! @Chromosom
(2020.06.23)
Komunista i tyle
(2020.06.23)

info

6  
  8
Dokładnie tak jak piszesz. Nie przepadam za nim ale tym razem wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
WaldemarKasta (2020.06.23)