A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wolę mieszkać w zaściankowym Elblągu niż kolorowym syfie
A co to ma do rzeczy, po co te prymitywne teksty. Głupota ludzka przekracza dopuszczalne parametry. Ten komentarz powinien natychmiast zniknąć, gdyż narusza prawo oraz pomawia osobę o możliwość popełnienia przestępstwa.
Biedroń ma mój głos niech tylko zacznie chronić Elbląg przed ekipą Wróbla,
obecnie nowoczesność określa się poprzez akceptację wszystkich chorych pomysłów co nielicznych. Całe szczęście większość decyduje na razie więc Elbląg jeszcze bezpieczny chyba zaściankowy no i dobrze
Gedsa możesz mu nawet oddać inne części ciała twój wybór ale zróbcie to po cichu w zaciszu swojego domu nikogo normalnego to nie obchodzi co mu tam dajesz
teczowa zaraza tyle w temacie
Fotka nr. 34 = Na co namawia to dziecko stary zbok ?
Drodzy elblążanie ! Krytykujecie często wszystko i wszystkich. Dzisiaj Pana Biedronia który z pielgrzymką nawiedził nasz Elbing. ..
Popatrzcie na siebie. .. kopulujecie i rozmnażacie się gorzej jak zwierzęta, bez badań prenatalnych, a nawet testu na czynniki zespołu Downa, przez co nie potrzebnie rodzą się dzieci okaleczone genetycznie, jako trauma dla rodziców, a zwłaszcza matek, bo ojcowie najczęściej odchodzą. .. a kościół to aprobuje. ..
Róbcie te badania, aby wasze dzieci i wnuki nie wypisywały takich głupot jak wy !
@Chromosom
Komunista i tyle
Dokładnie tak jak piszesz.
Nie przepadam za nim ale tym razem wywarł na mnie pozytywne wrażenie.