Wybrany wątek opinii

Skoro każdy inny kandydat olał to miasteczko na mapie to milo ze choc 1 Elblag zauwazyl, śmiać sie chce tylko z tych co wieszali dumnie banery na swoich domach a zostali oficjalnie olani więc swoje chamskie komentarze wylewać na tych co mieli elblazan w zadzie
(2020.06.23)
Dokładnie tak jak piszesz. Nie przepadam za nim ale tym razem wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
WaldemarKasta (2020.06.23)
Powrót do komentarzy