Wybrany wątek opinii
Skoro każdy inny kandydat olał to miasteczko na mapie to milo ze choc 1 Elblag zauwazyl, śmiać sie chce tylko z tych co wieszali dumnie banery na swoich domach a zostali oficjalnie olani więc swoje chamskie komentarze wylewać na tych co mieli elblazan w zadzie
Do moderacji
Odpowiedz
51
17
Dokładnie tak jak piszesz.
Nie przepadam za nim ale tym razem wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5