136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie będą budować tą ambasadę ?
(2020.06.24)

info

2  
  1
Te wybory będą dla Biedronia porażką. Wina jest w terenie i lokalnych wataszkach. Popatrzcie kiedy poinformowano o wizycie Biedronia to Wladysz organizował. A gdzie zarząd LSD gdzie radny gdzie działacze. Klim ma rację Klim mówi kto zniszczył sld. Przypadkowa mlodzierz uratowała wizytę bo Biedroń to ciekawy gość mimo wpadek.
(2020.06.24)

info

5  
  1
,, Wicemarszałkini"- aż sprawdzę, czy tak żałosne pojęcie istnieje w słowniku języka polskiego. .. A swoją drogą w taki sposób ośmiesza się kobiety. Postępowe feministki mają to, czego chciały.
wyborczyni vs wyborca (2020.06.25)
otwieram hurtownie korków w tyłek pod nazwą OCZY Z TYŁU GŁOWY czas się zabezpieczyć bo koronawirus i inne świństwa się pojawiły
(2020.06.25)

info

0  
  0
@wyborczyni vs wyborca - I klops! Takie słowo nie istnieje w słowniku! Redakcja mogłaby stosować zasady prawidłowej, polskiej pisowni.
(2020.06.25)
A może lepiej Słupsk. ? Koniunkturalistów mamy wciąż dużo...
(2022.08.24)

info

0  
  0