A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie będą budować tą ambasadę ?
Te wybory będą dla Biedronia porażką. Wina jest w terenie i lokalnych wataszkach. Popatrzcie kiedy poinformowano o wizycie Biedronia to Wladysz organizował. A gdzie zarząd LSD gdzie radny gdzie działacze. Klim ma rację Klim mówi kto zniszczył sld.
Przypadkowa mlodzierz uratowała wizytę bo Biedroń to ciekawy gość mimo wpadek.
,, Wicemarszałkini"- aż sprawdzę, czy tak żałosne pojęcie istnieje w słowniku języka polskiego. .. A swoją drogą w taki sposób ośmiesza się kobiety. Postępowe feministki mają to, czego chciały.
otwieram hurtownie korków w tyłek pod nazwą OCZY Z TYŁU GŁOWY czas się zabezpieczyć bo koronawirus i inne świństwa się pojawiły
@wyborczyni vs wyborca - I klops! Takie słowo nie istnieje w słowniku! Redakcja mogłaby stosować zasady prawidłowej, polskiej pisowni.
A może lepiej Słupsk. ? Koniunkturalistów mamy wciąż dużo...