UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te wybory będą dla Biedronia porażką. Wina jest w terenie i lokalnych wataszkach. Popatrzcie kiedy poinformowano o wizycie Biedronia to Wladysz organizował. A gdzie zarząd LSD gdzie radny gdzie działacze. Klim ma rację Klim mówi kto zniszczył sld. Przypadkowa mlodzierz uratowała wizytę bo Biedroń to ciekawy gość mimo wpadek.