136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale masz najeb. .. gościu !!!
aaNONIM (2020.06.24)
Biedroń z takim poparciem nie masz nawet co marzyć żeby SOŁTYSEM zostać.
(2020.06.24)

info

3  
  4
Za Biedronia trzeba się modlić może kiedyś wyjdzie z tej choroby.
(2020.06.24)

info

5  
  2
a po co się spotykał z naszym nierobem Wróblewskim, on i ten tancerz i ratownik medyczny nic nie robią, tylko biegają do aparatów, nawet jak w most wywalono 600 tysięcy to się uśmiechali jak głupki do sera.
(2020.06.24)

info

7  
  0
uwierz mi że jest dużo
(2020.06.24)
@Stefsa - wiesz jakie cudnie potrafi zrobić facet innemu facetowi
(2020.06.24)
ale po co tam ten Mańkut to nie wiem, może powie nam o działkach w Krasnym Lesie?
(2020.06.24)

info

5  
  0
Pan Biedroń nie pokazał niczego szczególnego w swoim dorobku poza tym że jest innej orientacji seksualnej. Będę się za pana modlił, aby choroba ustąpiła. Amen
(2020.06.24)

info

4  
  1
Hm, ma koncertach disco polo jest większy tłum.
hjstdrhj (2020.06.24)

info

3  
  0
Szanuje każdego człowieka, ale moje marzenia zmierzają jednak w innym kierunku panie Robercie.
(2020.06.24)

info

1  
  1