A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale masz najeb. .. gościu !!!
Biedroń z takim poparciem nie masz nawet co marzyć żeby SOŁTYSEM zostać.
Za Biedronia trzeba się modlić może kiedyś wyjdzie z tej choroby.
a po co się spotykał z naszym nierobem Wróblewskim, on i ten tancerz i ratownik medyczny nic nie robią, tylko biegają do aparatów, nawet jak w most wywalono 600 tysięcy to się uśmiechali jak głupki do sera.
uwierz mi że jest dużo
@Stefsa - wiesz jakie cudnie potrafi zrobić facet innemu facetowi
ale po co tam ten Mańkut to nie wiem, może powie nam o działkach w Krasnym Lesie?
Pan Biedroń nie pokazał niczego szczególnego w swoim dorobku poza tym że jest innej orientacji seksualnej. Będę się za pana modlił, aby choroba ustąpiła. Amen
Hm, ma koncertach disco polo jest większy tłum.
Szanuje każdego człowieka, ale moje marzenia zmierzają jednak w innym kierunku panie Robercie.