136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za Biedronia trzeba się modlić może kiedyś wyjdzie z tej choroby.
(2020.06.24)
To pierwszy homo, jakiego w Elblągu widziałem, gdzie oni się pochowali skoro jest ich ponoć tak dużo?
(2020.06.24)
@Valdi don - "dajcie szanse tym którzy nie gardzą narodem"- Znaczy PISowi? Tym obłudnym oszustom od drakońskich podwyżek. Dość juz PIS i ich podwyżkowej zmiany!
(2020.06.24)
PIS = Podwyżki, Podwyżki, Podwyżki, Podwyżki, Podwyżki, Podwyżki, Podwyżki, cen w sklepach bez końca.
(2020.06.24)
To nie choroba, z tym się człowiek rodzi. Szkoda że tego nie wiedziałeś.
Taka prawda (2020.06.24)
Poszukaj w kościele. Mogą ubierać się na czarno.
Struś (2020.06.24)
Noo kolego, zarzucanie komuś, że jest chory bo myśli o sexsie jest sporym nadużyciem i świadectwem Twojego braku doświadczenia życiowego. Bo po pierwsze, sex uaktywnia mózg, bo go dotlenia i aktywuje wszystkie mięśnie, łącznie z układem kostnym. Oczywiście jeśli jest uprawiany z kobietą. Ale, to logiczne i tego chyba nie trzeba nikomu nikomu o zdrowych zmysłach tłumaczyć. A jeśli ktoś czyni inaczej, to nie jest sex, ale wynaturzenie. I to jest wszystko.
(2020.06.24)

info

6  
  2
Won z porządnego MIASTA.
(2020.06.24)

info

7  
  5
To jest nasz kandydat na prezydenta. Pole tego niz hałownię.
#antyhalownia (2020.06.24)

info

3  
  4
Biedroń weź Ty człowieku nie pogrążaj się bardziej i wypad z Elbląga ! nam tu takich nie potrzeba !
aaNONIM (2020.06.24)

info

6  
  4