UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedroń weź Ty człowieku nie pogrążaj się bardziej i wypad z Elbląga ! nam tu takich nie potrzeba !
aaNONIM
Biedroń weź Ty człowieku nie pogrążaj się bardziej i wypad z Elbląga ! nam tu takich nie potrzeba !
aaNONIM