UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu piszą chyba sami kulturalni i bogobojni katolicy ktorzy lezą krzyżem u rozpaslych księży, to jest dopiero obrzydliwe, az mdli wiedzac co robili dzieciakom
Tu piszą chyba sami kulturalni i bogobojni katolicy ktorzy lezą krzyżem u rozpaslych księży, to jest dopiero obrzydliwe, az mdli wiedzac co robili dzieciakom