UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu piszą chyba sami kulturalni i bogobojni katolicy ktorzy lezą krzyżem u rozpaslych księży, to jest dopiero obrzydliwe, az mdli wiedzac co robili dzieciakom


Anuluj