UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temu dziewiatemu co tak stoi w rozkroku tez kupcie walizke i niech jedzie w swiat. .. I nie musi wracac, nie bede tesknil, a Pani M. Kasprzycka przynajmniej bedzie mogla powrocic z banicji i zyc pelna piersia w wolnym miescie i znowu bedzimy mogli czytac copiatkowe felietony Pani Marii, ktore co tu duzo gadac, sa jak lekiem na cale zlo i nadzieja na przyszly rok…. serdecznie pozdrawiam

Maliniak