UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Również widziałam pełno zdechlych ryb. Właśnie na plaży w Kadynach. Wyglądało to tak, jakby ktoś raził je prądem. Były tam okonie, sandacze, leszcze itd. niektóre były naprawdę duże. Całe plażę.
Również widziałam pełno zdechlych ryb. Właśnie na plaży w Kadynach. Wyglądało to tak, jakby ktoś raził je prądem. Były tam okonie, sandacze, leszcze itd. niektóre były naprawdę duże. Całe plażę.