UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Również widziałam pełno zdechlych ryb. Właśnie na plaży w Kadynach. Wyglądało to tak, jakby ktoś raził je prądem. Były tam okonie, sandacze, leszcze itd. niektóre były naprawdę duże. Całe plażę.


Anuluj