UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli prawdą jest, że w naszym mieście mamy autorytaryzm, który ma spętać jego mieszkańców i zabełtać im w głowach oznacza, że takie zjawisko może występować jedynie na Zawadzie. I dotyczy jedynie jednego mieszkańca. O zabawnym nicku. Elbląg może być zaściankowy, grajdołeczk, itp, ale nigdy nie będzie jakiś tam "autorytarny ". Bo i kto miałby go takim uczynić. Ale pisz tak dalej, dobrego dowcipu nigdy za wiele.