UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to mamy Policję XXI wieku !!!! Zastanawiam się jak ich ocenić, ale powiem szczerze trudno coś pozytywnego powiedzieć?
No to mamy Policję XXI wieku !!!! Zastanawiam się jak ich ocenić, ale powiem szczerze trudno coś pozytywnego powiedzieć?