A moim zdaniem... (od najstarszych)
Za jazdę po pijaku mandat powinien wynosić 10 tys złotych a za jazdę po pijaku bez uprawnień 50 tys złotych. Po roku od wprowadzenia tego przepisu i kilku przykładnych karach, tego typu wykroczenia spadłyby o co najmniej 90 %
Samochody tej marki Seat tak mają, czyli kierowców pustaków i deb. li. Brązowy kolor i brązowo w pustych głowach.