UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za jazdę po pijaku mandat powinien wynosić 10 tys złotych a za jazdę po pijaku bez uprawnień 50 tys złotych. Po roku od wprowadzenia tego przepisu i kilku przykładnych karach, tego typu wykroczenia spadłyby o co najmniej 90 %


Anuluj