Wypadek dwójki nietrzeźwych kierowców

12
27.04.2020
Wypadek dwójki nietrzeźwych kierowców
(fot. KMP Elbląg)
W miejscowości Robity doszło do dość nietypowego wypadku drogowego. Spowodował go pijany mężczyzna kierujący seatem. Zderzył się z kobietą, która kierowała osobowym peugeotem i jechała z naprzeciwka. Kobieta również była nietrzeźwa.

Do takiego nietypowego drogowego spotkania doszło w sobotę chwilę przed północą na drodze w okolicach miejscowości Robity. 47-letni mężczyzna kierujący seatem zjechał na prawe pobocze i zderzył się z drzewem, a następnie trafił na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w nadjeżdżającego peugeota. Autem tym kierowała 49-letnia kobieta.

Jak się okazało po przyjeździe policjantów, zarówno kierujący seatem jak i kobieta z peugeota byli pijani. Badanie alkotestem wykazało u mężczyzny 2,08 promila a u kobiety 1,36 promila. Dodatkowo po sprawdzeniu 47-latka w policyjnej bazie danych, okazało się że ma on zakaz kierowania pojazdami. Teraz odpowie za spowodowanie wypadku oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości, a także niestosowanie się do orzeczonego zakazu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

49-latka odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Górna granica kary w tym przypadku to 2 lata pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Trafił swój na swego :D
Ploterek (2020.04.27)

info

24  
  0
Wszyscy musimy ograniczać poczynania potencjalnych morderców !! Gdzie są rodziny tych potencjalnych morderców ??
orzel 1957 (2020.04.27)
@orzel 1957 - Na kwarantannie
Stefan M (2020.04.27)
Może mu grozić kara do 5 lat czy grozi ??? zastanawiają sie czy wogole ukarac z tego wynika, szkoda ze sie nie pozabijali
(2020.04.27)
Może grozić, bo jeszcze nie wiadomo z jakiej partii jest.
(2020.04.27)
o czym ty piszesz pewoska tempa dzido
jaaaaaaaaaaaaaa (2020.04.27)
kierowców czyli ten drugi trzymal za kierownice chyba pasazer a nie. Kierowca jest jeden. ..
DZANEK (2020.04.27)
@DZANEK - Kłania się czytanie ze zrozumieniem
Infinityou (2020.04.27)
Ooooo prowincja chleje, w nocy jeździ, bo wie "że na bocznych to nie stoją "Robity. Młynary tam jest tak cały czas. Bez zmian.
Fred z PKS . (2020.04.27)

info

5  
  0
do wora z nimi i beto w nogach bez skrupolow to pisze jestescie skonczeni wspolczuje rodzinie takich bemozgow maja, jaka to matka, zona, babcia, i tak samo z tym facetem!!!!! skonczeni na maksa.
TAM SIEDZIEC! (2020.04.27)

info

3  
  2