UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooooo prowincja chleje, w nocy jeździ, bo wie "że na bocznych to nie stoją "Robity. Młynary tam jest tak cały czas. Bez zmian.

Fred z PKS .

Anuluj