UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooooo prowincja chleje, w nocy jeździ, bo wie "że na bocznych to nie stoją "Robity. Młynary tam jest tak cały czas. Bez zmian.
Fred z PKS .
Ooooo prowincja chleje, w nocy jeździ, bo wie "że na bocznych to nie stoją "Robity. Młynary tam jest tak cały czas. Bez zmian.
Fred z PKS .