UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Natychmiast znieść wszystkie zakazy i nakazy, stosować tylko i wyłącznie zalecenia i rekomendacje. W tym czasie wybudować nowe polowe szpitale dla chorych i obok nich krematoria - ewentualnie uruchomić to nazistowskie w Sztutowie i Oświęcimiu. W imię wolności i praw konstytucyjnych niech 3/4 Polaków umrze, i po problemie.