A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nowy to on byl prawie 15 lat temu
No tak,oczywiscie-nowy to przeciez jest Konstal
będę brał cię w aucie
Zupełnie nietrafione uogolnienie. Znacznie częściej spotykam się w Elblagu z niebezpieczną sytuacja na jezdni którą powodują kierowcy aut z rejestracją NE albo NEB. Gdyby ktoś prześledzil statystyki kolizji i wypadków albo choćby tylko informacje prasowe o nich, przyznalby mi rację. Tak się tworzą mity i legendy.
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
Po co dzwonic,miasto nowe kupi za nasze pieniadze,a darmozjady podwyzki chca.
Cię ehe
Tramwajarz wie czym jedzie i ile to waży , ty najwyraźniej nie wiesz skoro pchasz się pod jadący tonaż!!! Wyjeżdżajcie dalej pod tramwaje ,pociągi może się nauczycie!!! Uwaga i jeszcze raz uwaga czy to ze strony kierowców czy motorniczych .