72
18.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowy to on byl prawie 15 lat temu
(2020.03.18)
No tak,oczywiscie-nowy to przeciez jest Konstal
Xzaq (2020.03.18)
będę brał cię w aucie
tramwaj (2020.03.18)
Zupełnie nietrafione uogolnienie. Znacznie częściej spotykam się w Elblagu z niebezpieczną sytuacja na jezdni którą powodują kierowcy aut z rejestracją NE albo NEB. Gdyby ktoś prześledzil statystyki kolizji i wypadków albo choćby tylko informacje prasowe o nich, przyznalby mi rację. Tak się tworzą mity i legendy.
BEZ ŚCIEM proszę (2020.03.19)
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
Bone (2020.03.19)

info

0  
  0
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
Bone (2020.03.19)

info

0  
  0
TRAMWAJE NIE DZWONIĄ! DZWONIĆ!
Bone (2020.03.19)
Po co dzwonic,miasto nowe kupi za nasze pieniadze,a darmozjady podwyzki chca.
Wiesiu (2020.03.19)
Cię ehe
... . (2020.03.19)
Tramwajarz wie czym jedzie i ile to waży , ty najwyraźniej nie wiesz skoro pchasz się pod jadący tonaż!!! Wyjeżdżajcie dalej pod tramwaje ,pociągi może się nauczycie!!! Uwaga i jeszcze raz uwaga czy to ze strony kierowców czy motorniczych .
GE (2020.03.19)