UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zupełnie nietrafione uogolnienie. Znacznie częściej spotykam się w Elblagu z niebezpieczną sytuacja na jezdni którą powodują kierowcy aut z rejestracją NE albo NEB. Gdyby ktoś prześledzil statystyki kolizji i wypadków albo choćby tylko informacje prasowe o nich, przyznalby mi rację. Tak się tworzą mity i legendy.
BEZ ŚCIEM proszę