UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zupełnie nietrafione uogolnienie. Znacznie częściej spotykam się w Elblagu z niebezpieczną sytuacja na jezdni którą powodują kierowcy aut z rejestracją NE albo NEB. Gdyby ktoś prześledzil statystyki kolizji i wypadków albo choćby tylko informacje prasowe o nich, przyznalby mi rację. Tak się tworzą mity i legendy.
BEZ ŚCIEM proszę