34
04.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moral jeden: kazdy ciagnie do swojego.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.05)
tym co nie potrafią korzystać z mózgu i tak nie wytłumaczysz, aby w takich okolicznościach poruszać ten temat, brak szacunku i współczucia dla żyjących bliskich,
elleee (2020.03.05)
Skoro już o konkretach - ile wynosi zadłużenie miasta po tych wszystkich świetnych inwestycjach ?
sz@rak (2020.03.05)

info

5  
  1
Ano wlasnie.! Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.05)

info

1  
  1