UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro już o konkretach - ile wynosi zadłużenie miasta po tych wszystkich świetnych inwestycjach ?
sz@rak
Skoro już o konkretach - ile wynosi zadłużenie miasta po tych wszystkich świetnych inwestycjach ?
sz@rak