Wybrany wątek opinii

@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy
(2020.03.05)
Moral jeden: kazdy ciagnie do swojego.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.05)
Powrót do komentarzy