A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@o_losie ! - to prawda należą się podziękowania dla EOK za świetny support dla uczniów. i tyle w temacie.
a czy ty myjesz naczynia po sobie w restauracji ? hahaha arguement z d..:D
O jaki atak na melomana! Mnie też ten koncert nie zachwycił.