13
17.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@o_losie ! - to prawda należą się podziękowania dla EOK za świetny support dla uczniów. i tyle w temacie.
(2020.02.19)
a czy ty myjesz naczynia po sobie w restauracji ? hahaha arguement z d..:D
(2020.02.20)
O jaki atak na melomana! Mnie też ten koncert nie zachwycił.
(2020.02.21)

info

0  
  1