Wybrany wątek opinii
Piękne dekoracje walentynkowe wykonane przez uczniów szkoły muzycznej na ich autorski koncert walentynkowy - zawsze to jakaś oszczędność dla EOK
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Jeszcze powiedz ze muzycy eok pozyczyli ubrania od uczniow szkoly zeby swoich nie brudzić ???????????? wiekszej glupoty dawno nie czytalem. Nawet jakby faktycznie bylo jak piszesz to lepiej zeby dobrze zyjaca z Orkiestra Szkoła muzyczna zoatawila ozodoby bo WSPÓŁPRACUJĄ
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
co za zawistne bestie musza pisać takie bzdety ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Świetny koncert ! Dziękuję EOK ! Owacje na stojąco mówią same za siebie. Co do bzdur wypisywanych niżej. .. mało kto wie zresztą na portel. pl nie było wspomniane nic o cyklu koncertów walentynkowych zorganizowanych przez Szkołę Muzyczną po których zostały te dekoracje. Byłam i na konercie Walentynkowym i na tym koncercie. Dla zdrowo myślącego Człowieka to normalne że dekoracje z tych koncertów zostały.
Ale buractwu nie dogodzisz :)to tak jakby cantata "śpiewałaby"w kościele i ktoś by zarzucił że idą na łatwizne z dekoracjami bo ktoś świętych figurek nie zdjął :D albo krzyża za plecami czy obrusa na ołtarzu :D gdzie tu sens gdzie logika :)
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@o_losie ! - to prawda należą się podziękowania dla EOK za świetny support dla uczniów. i tyle w temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0