Wybrany wątek opinii
Jeszcze powiedz ze muzycy eok pozyczyli ubrania od uczniow szkoly zeby swoich nie brudzić ???????????? wiekszej glupoty dawno nie czytalem. Nawet jakby faktycznie bylo jak piszesz to lepiej zeby dobrze zyjaca z Orkiestra Szkoła muzyczna zoatawila ozodoby bo WSPÓŁPRACUJĄ
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Nie ubrań nie pożyczali ale sali nie posprzątali po sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
a czy ty myjesz naczynia po sobie w restauracji ? hahaha arguement z d..:D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0