A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niech służba drogowa sprząta drogę straż jest od gaszenia pożarów i ratowania ludzi etc.
Po co te dziatki na tych występach tam siedzą czyżyki i inne barachło
No to widzę żeś Pan obeznany jak Putin w historii a do tego przemądrzały...także zapraszam na stronę KM PSP Elbląg,zakładka JRG 2 na której to jednostce funkcjonuje grupa nurkowa
I wtedy sie okaże czyja wiedza sięga dna
święte słowa, lataja wszędzie w czasie godzin pracy bo im się nudzi na stołkach, to tak jak i nasz Wróblewski
"bo im się nudzi na stołkach, to tak jak i nasz Wróblewski"- A jak niewybranemu Wilkowi się nudzi.
Od kilku lat nie ma stara a Mercedes sprinter.jak się nie wie to się nie wypowiada