26
05.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niech służba drogowa sprząta drogę straż jest od gaszenia pożarów i ratowania ludzi etc.
(2020.02.06)

info

3  
  1
Po co te dziatki na tych występach tam siedzą czyżyki i inne barachło
(2020.02.06)
No to widzę żeś Pan obeznany jak Putin w historii a do tego przemądrzały...także zapraszam na stronę KM PSP Elbląg,zakładka JRG 2 na której to jednostce funkcjonuje grupa nurkowa I wtedy sie okaże czyja wiedza sięga dna
Ndjekek (2020.02.06)
święte słowa, lataja wszędzie w czasie godzin pracy bo im się nudzi na stołkach, to tak jak i nasz Wróblewski
(2020.02.06)
"bo im się nudzi na stołkach, to tak jak i nasz Wróblewski"- A jak niewybranemu Wilkowi się nudzi.
(2020.02.06)
Od kilku lat nie ma stara a Mercedes sprinter.jak się nie wie to się nie wypowiada
Jaaaa (2020.02.06)