A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grupa płetwonurkowania nie ma żadnego Mercedesa wiedza co niektórych piszących tu komentarzy sięga dna.
Wspołczuję tym na Łęczyckiej mieszkać na nowym osiedlku co budują zaraz obok...
A tak z innej mańki ... kto jest mamą chrzestną tzw komendanta ?
Szymek Szymek......
po co do zwykłej stłuczki jadą dwa wozy strażackie, a do skaczącego z mostu faceta jedzie pięć wozów strażackich? czemu nikt nie pilnuje aby kasa nie szła w błoto?
a gdzie strazak Mariuszek :D nie wie ze go stara nadal tnie po rogach?!
Obwodnica wschodnia w obecnyn wydaniu,to poroniony pomysł,oby nigdy nie doszło do jego realizacji
a w jaki sposób. ?
a co tam robi najbardziej leniwy poseł w sejmie Krasulski? tyle kadencji przesiedział w fotelu a palcem nie kiwnął dla miasta, kto wybiera takie egzemplarze pytam? wstyd
Z jakiej opcji jest komendant ? Sądząc po zaproszonych to z dobrej zmiany.