Wybrany wątek opinii

Duży ukłon dla Elbląskich strażaków. Nadal borykają się ze sprzetem bo.maja stary sprzęt. Jak na olsztyn i mazury idzie szystko nowiutki ot tak dla zasady a Elbląg. Będzie przekop dlaczego nadal elblascy strazacy nie mają nowoczesnych łodzi morskich, poduszkowca, nowych pojazdów np pletwonurkowie mają starego grata bodajże stara . Tego olsztyniaki i politycy nie widzicie .
(2020.02.05)
Może dlatego, że E-g nie ma dostępu do morza?
(2020.02.05)
Tak jest z wszystkim, ale włodarze nie widzą problemu, a tyle sie mówi przecież. Elbląg województwo Żuławskie !!!!!
(2020.02.05)
Od kilku lat nie ma stara a Mercedes sprinter.jak się nie wie to się nie wypowiada
Jaaaa (2020.02.06)
Powrót do komentarzy