Wybrany wątek opinii
Duży ukłon dla Elbląskich strażaków. Nadal borykają się ze sprzetem bo.maja stary sprzęt. Jak na olsztyn i mazury idzie szystko nowiutki ot tak dla zasady a Elbląg. Będzie przekop dlaczego nadal elblascy strazacy nie mają nowoczesnych łodzi morskich, poduszkowca, nowych pojazdów np pletwonurkowie mają starego grata bodajże stara . Tego olsztyniaki i politycy nie widzicie .
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Może dlatego, że E-g nie ma dostępu do morza?
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Tak jest z wszystkim, ale włodarze nie widzą problemu, a tyle sie mówi przecież. Elbląg województwo Żuławskie !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Od kilku lat nie ma stara a Mercedes sprinter.jak się nie wie to się nie wypowiada
Do moderacji
Odpowiedz
0
0