A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na epgk tez rodzinka pracuje w jednym pokoju siostrunki.
Pgr? Wszedzie nepotyzm w pgr krepowali sie oficjalnie swoim zalatwiac cieple posadki. Kazdy mysli ze narod jest ciemny moze i jest ale w koncu i te ciemniaki nie wytrzymaja.
cały czas, podpuchy, insynuacje, niedopowiedzenia, sugestie czegoś coś tam! Szkoda klawiatury na wklepywanie domysłów. Czekam na konkrety: osoby, czas i miejsce, cele i środki. Bełkot nic nie wnosi. Albo ryzykuję i zostaję generałem, albo cicho siedzę i zostaję dupkiem. Panowie! Do dzieła!
Ale naród jest ciemny. Inaczej już dawno by się zbuntował. Zobacz, jakie są wielkie protesty w innych krajach z powodów, które przeciętny Polak tylko skryrykuje w Internecie i pójdzie chlać piwsko dalej.