34
05.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na epgk tez rodzinka pracuje w jednym pokoju siostrunki.
(2020.02.07)
Pgr? Wszedzie nepotyzm w pgr krepowali sie oficjalnie swoim zalatwiac cieple posadki. Kazdy mysli ze narod jest ciemny moze i jest ale w koncu i te ciemniaki nie wytrzymaja.
(2020.02.07)
cały czas, podpuchy, insynuacje, niedopowiedzenia, sugestie czegoś coś tam! Szkoda klawiatury na wklepywanie domysłów. Czekam na konkrety: osoby, czas i miejsce, cele i środki. Bełkot nic nie wnosi. Albo ryzykuję i zostaję generałem, albo cicho siedzę i zostaję dupkiem. Panowie! Do dzieła!
(2020.02.07)

info

0  
  0
Ale naród jest ciemny. Inaczej już dawno by się zbuntował. Zobacz, jakie są wielkie protesty w innych krajach z powodów, które przeciętny Polak tylko skryrykuje w Internecie i pójdzie chlać piwsko dalej.
(2020.02.08)