Wybrany wątek opinii
Na co poszła kasa z akcji zima, której nie było w tym roku ani dnia? Proszę redakcję o drążenie tematu
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@WpłatomatWroblewskiego - poszła na zimę na Alasce
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Raczej gdzie kasa ze sprzedazy terenow i budynkow?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Na epgk tez rodzinka pracuje w jednym pokoju siostrunki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0