Wybrany wątek opinii

Na co poszła kasa z akcji zima, której nie było w tym roku ani dnia? Proszę redakcję o drążenie tematu
WpłatomatWroblewskiego (2020.02.05)
@WpłatomatWroblewskiego - poszła na zimę na Alasce
(2020.02.05)
Raczej gdzie kasa ze sprzedazy terenow i budynkow?
(2020.02.05)
Na epgk tez rodzinka pracuje w jednym pokoju siostrunki.
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy