UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cały czas, podpuchy, insynuacje, niedopowiedzenia, sugestie czegoś coś tam! Szkoda klawiatury na wklepywanie domysłów. Czekam na konkrety: osoby, czas i miejsce, cele i środki. Bełkot nic nie wnosi. Albo ryzykuję i zostaję generałem, albo cicho siedzę i zostaję dupkiem. Panowie! Do dzieła!


Anuluj