Wybrany wątek opinii

Superrrrr :) Lubie tamtedy pobiegać. Pięknie i czyste powietrze #biegamipstrykam
(2020.01.24)
Akurat w Kadynach powietrze straszne - idź i powąchaj czym palą mieszkańcy. Może na Górze Klasztornej będzie lepiej - zależy od wiatru. ..
kadyn (2020.01.24)
Powrót do komentarzy