Wybrany wątek opinii
Superrrrr :) Lubie tamtedy pobiegać. Pięknie i czyste powietrze #biegamipstrykam
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
Akurat w Kadynach powietrze straszne - idź i powąchaj czym palą mieszkańcy. Może na Górze Klasztornej będzie lepiej - zależy od wiatru. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
0