A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja juz chyba nie lubie rowerow,przerzuce sie na ZKM- mam darmowe przejazdy na PESEL,a co mi tam.Garbusiarz cyklista
Lepiej pani dyrektor szpitala może na prezydenta zachowanie podczas komisji zdrowia celujące.
o zgrozo - Biedron na prezydenta - ten człowiek co bluźni na swój kraj, obraża polski naród i śmie startować na tak poważny, reprezentacyjny urząd- czym chce Polaków zaimponować- swoja głupotą ? Polacy z dala OD TAKICH LUDZI
Zabrali ci sb kase. Nizsza emeruturka i placzesz. Polacy sa madrzy i wybiora Andrzeja Dude i to nam nadzieje w .I turze.
Tylko obrazanie pozostalo. Boli i dobrze
I jeszcze babrze się publicznie w gównie. Poszukaj w necie. P...ł z...my.